ICOONE®

Co wybierasz? Masaż limfatyczny czy relaksacyjny?

Usługa dedykowana jest przede wszystkim dla osób z problemami naczyniowymi i obrzękami, pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga, bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych, przed i po zabiegach chirurgicznych, mających problem z luźną skórą, walczących z nadwagą i cellulitem, po liposukcji, mających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekujących masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Odzyskaj talię, usuń cellulit!

Profesjonalne zabiegi modelujące sylwetkę i relaksacyjne przy użyciu nadzwyczaj skutecznego urządzenia ICOONE® wykonywane są w Salonie Beauty Clinic Łowicz bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Oferta kierowana jest głównie do kobiet i mężczyzn, pragnących rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne tj.:

Cellulit
Starzenie się skóry (leczenie wiotkości skóry, ujędrnianie, antiaging)
Lekka nadwaga (redukcja tkanki tłuszczowej, rozbijanie tłuszczu)
Blizny pooperacyjne i pourazowe
• Obrzęki limfatyczne, problemy naczyniowe (popękane naczynka)
• Sztywność mięśni (masaż relaksacyjny)
• Zapalenie ścięgien

Doskonałe ujędrnianie skóry

Zabieg modelujący i regenerujący skórę przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny. Składa się on z dwóch etapów: drenaż – zabieg podstawowy, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry oraz fokus, czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu, na przykład: modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, wyszczuplanie ud.

Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE® jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i modelowanie sylwetki.

Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w leczeniu urządzeniem ICOONE® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ta innowacyjna metoda leczenia to naukowe podejście do popularnych zabiegów tj.: usuwanie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu czy ujędrnianie skóry.

Częstotliwość zabiegów

Liczba zabiegów zależy od oczekiwań i potrzeb pacjenta. Salon Beauty Clinic Łowicz oferuje masaż relaksujący i regenerujący ciało, który wykonywany jest zazwyczaj podczas jednej sesji. W przypadku zabiegów funkcjonalnych należy przeprowadzić serię od 5 do 10 procedur (w zależności od obszaru ciała i stopnia zaawansowania niedoskonałości). Ilość i częstotliwość zabiegów określi kosmetolog podczas indywidualnej konsultacji z pacjentem w zależności od oceny stanu skóry danej osoby, wskazania obszaru zabiegowego oraz określenia pożądanych rezultatów terapii. Licząc na jak najlepsze efekty, oprócz doboru najbardziej odpowiedniego programu należy pamiętać o systematyczności i współpracy z certyfikowanym specjalistą wykonującym zabieg.

Wieloletnie badania wykazały, że skóra musi być pojmowana jako żywa, ciągła materia, a tkanka podskórna składa się z sieci mikrowakuoli, które tworzą funkcjonalną jednostkę struktury tkanki. Ta nowa wizja całkowicie zastępuje tradycyjną koncepcję tkanki warstwowej, a tym samym narzuca potrzebę nowego spojrzenia na tak ważną kwestię jaką jest niewątpliwie leczenie skóry.

Zalecenia pozabiegowe

Bardzo istotnym elementem terapii jest picie minimum 1,5 płynów dziennie. Może to być niegazowana woda lub herbaty ziołowe. Należy pamiętać że, herbata, kawa oraz słodzone napoje nie wchodzą w skład dziennego zapotrzebowania na płyny. Zwiększone przyjmowanie płynów wpływa na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn oraz może pomóc na zmniejszenie apetytu.

Przebieg zabiegu

Działanie urządzenia polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami (podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie), co warunkuje bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny i wielowymiarowy masaż limfatyczny skóry poprzez zastosowanie dwóch niezależnych rolek odprowadzających nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

Przeciwskazania do zabiegu:

• choroby nowotworowe
• ciąża i okres karmienia piersią
• łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
• nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze
• przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
• stany zapalne skóry

salon-kosmetyczny-lowicz-icoone-1

ICOONE® pracuje za pomocą głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, które tworzą multi mikrostymulację działającą precyzyjnie i co ważne nie rozciągając skóry i nie powodując żadnych mikrourazów.

Zatrzymanie wody w organizmie, uczucie ciężkich nóg czy zmęczenie organizmu? ICOONE® naprawdę Ci pomoże!

salon-kosmetyczny-lowicz-icoone-2

Wysokiej klasy technologia lidera na światowym rynku – urządzenia do masażu ICOONE® – pozwala pacjentom odczuć pozytywne zmiany już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, co oznacza 15 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczne sesje pozwolą na uzyskanie wyraźnie smuklejszej sylwetki i gładszej, delikatnej skóry już po 2-3 tygodniach.

salon-kosmetyczny-lowicz-icoone-3

Jeżeli masz problemy z powszechnymi niedoskonałościami skórnymi i defektami sylwetki tj.: luźna i pofałdowana skóra, popękane naczynka, obrzęki, nadwaga i cellulit, blizny pooperacyjne i pooparzeniowe lub też amatorsko bądź wyczynowo uprawiasz sport, cierpisz na chroniczne bóle mięśni, stawów lub kręgosłupa – masaż limfatyczny i relaksacyjny za pomocą precyzyjnego i skutecznego urządzenia ICOONE® jest dedykowany właśnie Tobie.